ATEŞ VE SU BUZ DEVRİ SÜPER ZEKA OYUN! | FIREBOY AND WATERGIRL ICE AGE #3 - syntropia-game.com

ATEŞ VE SU BUZ DEVRİ SÜPER ZEKA OYUN! | FIREBOY AND WATERGIRL ICE AGE #3

Sesegel Çocuk
Views: 6439326
Like: 55211
SESEGEL ÇOCUK KANALIMIZA ABONE OLMAK İÇİN TIKLAYIN ►
Egemen Kaan ile Ateş ve Su serisini kaldığımız yerden oynamaya devam ediyoruz. Egemen Kaan Ateş oldu ben de Su. Oyun gittikçe zorlaşıyor. Egemen Kaan IQ 200 oynuyor maşallah. Beğenmeyi ve arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın!

VİDEO İÇERİĞİ:

Egemen Kaan ile Ateş ve Su buz devrini oynuyoruz. Bu 3. bölümümüz. Gittikçe zorlaşmaya başladı. Egemen Kaan bu tarz bulmacalı oyunları seviyor ve iyi derecede oynuyor. Bu bölümde aynalarla ışık dağıtımı olan bölümde ben resmen izledim o çözdü.

1. bölüm►
2. bölüm►

💚 ABONE OLUN & BİLDİRİMLERİNİZİ AÇIN
😊 Bu video çocuklara ve ailelere uygundur

❗ Bizi takip edin

🎮 SESEGEL KANALI

SESEGEL ÇOCUK KANAL BİLGİSİ:

Merhabalar. SeseGel Çocuk kanalına hoş geldiniz. SeseGel kanalının çocuklara yönelik içerik üreten 2. kanalı SeseGel Çocuk’da oğlum Egemen Kaan ile birlikte eğlenceli videolar çekiyoruz. İçeriklerimiz ailece izleyebileyeceğiniz türden. İçiniz rahat olsun. Bizimle birlikte müthiş eğlenceli bir yolculuğa çıkmaya var mısınız? Haydi sese doğru gelin o zaman:)

Bu kanal, Egemen Kaan Mustan’ın ailesi tarafından oluşturulmuştur ve sürekli olarak ailenin denetimi altındadır. Video içeriklerinde asla çocukları olumsuz etkileyecek davranışlar yer almaz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.