SAÇ BAŞ YOLDURTAN BÖLÜMLER! HİLE YAPTIK!-ATEŞ VE SU OYNUYORUZ | FIREBOY AND WATERGIRL ICE AGE #6 - syntropia-game.com

SAÇ BAŞ YOLDURTAN BÖLÜMLER! HİLE YAPTIK!-ATEŞ VE SU OYNUYORUZ | FIREBOY AND WATERGIRL ICE AGE #6

Sesegel Çocuk
Views: 8077601
Like: 54209
Egemen Kaan ile Ateş ve Su serisini kaldığımız yerden oynamaya devam ediyoruz. Egemen Kaan Ateş oldu ben de Su. Bu bölümde saç baş yoldurtan oyunlara denk geldik. Oyunda minik hile yaptık. Son bir kaç bölüm kaldı. Beğenmeyi ve arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın!
SESEGEL ÇOCUK KANALIMIZA ABONE OLMAK İÇİN TIKLAYIN ►

VİDEO İÇERİĞİ:

Egemen Kaan ile Ateş ve Su ice age oynuyoruz. Bu 5. bölümümüz. Gittikçe zorlaşmaya başladı. Egemen Kaan bu tarz bulmacalı oyunları seviyor ve iyi derecede oynuyor. Bu bölümde vantilatörle yukarı çıktık.

TÜM BÖLÜMLER ►

💚 ABONE OLUN & BİLDİRİMLERİNİZİ AÇIN
😊 Bu video çocuklara ve ailelere uygundur

❗ Bizi takip edin

🎮 SESEGEL KANALI

SESEGEL ÇOCUK KANAL BİLGİSİ:

Merhabalar. SeseGel Çocuk kanalına hoş geldiniz. SeseGel kanalının çocuklara yönelik içerik üreten 2. kanalı SeseGel Çocuk’da oğlum Egemen Kaan ile birlikte eğlenceli videolar çekiyoruz. İçeriklerimiz ailece izleyebileyeceğiniz türden. İçiniz rahat olsun. Bizimle birlikte müthiş eğlenceli bir yolculuğa çıkmaya var mısınız? Haydi sese doğru gelin o zaman:)

Bu kanal, Egemen Kaan Mustan’ın ailesi tarafından oluşturulmuştur ve sürekli olarak ailenin denetimi altındadır. Video içeriklerinde asla çocukları olumsuz etkileyecek davranışlar yer almaz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.